Hakkımızda

Denge Alüminyum  cam inşaat sanayi ticaret limited şirketi.’nin başarılar ile dolu firma geçmişi 1991 yılında başlar. Mütevazi bir atölyeden yola çıkılarak geride bırakılan yıllar, aslında hem Türk inşaat sektörünün yurt içinde hızla geliştiği hem de yurt dışı pazarlarda Türk inşaat firmalarının öncelikle tercih edilen firmalar olacağı müjdesini veren yıllardı. Geçen zaman içinde Denge alüminyum, bitirdiği her projeyi hedefine ulaşmak için bir adım olarak görmüştür.

Denge , alüminyum müşterilerine her zaman, binalarına ve mimarilerine en uygun sistemler ile çözümleri önermektedir. Böylece denge alüminyum‘un yaptığı uygulamalar hem ekonomik, hem sağlıklı hem de uzun ömürlü olmaktadır. Ekonomik olmak adına projeden fedakarlık istenmemekte bunun yanında uluslararası standartlarda malzeme ve üretim ile bina bulunduğu yerin çevre koşullarına duyarlı ve dayanıklı hale getirilmektedir. Gereğinde, iş ortakları ile binaya özel çözümleri üretmekte, bunları test etmekte ve uygulamaktadır.

Denge ’ alüminyumun tecrübeli teknik kadrosu ve insan kaynakları, piyasalarda ortaya koyduğu performans ve tecrübeleri, firmaya gösterilen bu günkü güvenin yaratıcısı olan en başlıca unsurlardır.

Bizler Denge alüminyum olarak, belki bu gün içinde güvenle ve sağlıklı yaşadığınız binalarınızda, belki bir gökdelenin en yüksek noktasını görmek için başınızı kaldırdığınızda, belki uçaktan indiğinizde size gülümseyen bir terminalde, belki bir yurt dışı seyahatinizde hayran kaldığınız bir binada hep sizinle beraber .

Bizi bu günlere taşıyan siz değerli müşterilerimize gönülden teşekkürler.

DENGE ALÜMİNYUM CAM İNŞAAT

SAN TİC LTD ŞTİ..

VİZYON- MİSYON

Vizyonumuz; Alüminyum işleme sektöründe tekniği kalitesi ve hizmeti ile yurt içi ve yurt dışında bir marka olmak.

Misyonumuz; Alüminyum işleme sektöründe en başarılı ve en iyi şirketlerden biri olmak